אודות אלתיאה סרג'יקל

Previous
הבא

מרכז מומחים אלתיאה סרג'יקל
מיסודו של פרופ' אבירם ניסן

 קבוצת מנתחים מומחים מתחום הכירורגיה הכללית והכירורגיה האונקולוגית אשר הוקמה לצורך מתן טיפול כוללני ואיכותי לחולים הסובלים מבעיות ומחלות המחייבות התערבות כירורגית מורכבת כחלק מטיפול רב תחומי.

הקבוצה מורכבת מכירורגים בכירים ומנוסים בתחום ניתוחי הסרטן של מערכת העיכול וחלל הצפק בפרט ובניתוחים מורכבים בכלל.

בראש הקבוצה עומד פרופ׳ אבירם ניסן, מנהל המחלקה לכירורגיה כללית וכירורגיה אונקולוגית בבית חולים שיבא, תל-השומר, מהמובילים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה האונקולוגית. כל רופאי הקבוצה סיימו את התמחות העל שלהם במרכזים הרפואיים המובילים בארה׳׳ב.

החזון והשקפת העולם אותם חולקים חברי הקבוצה, התגבש בשנים של עבודה משותפת תחת שרביטו של פרופ׳ ניסן במרכז הרפואי שיבא, תל השומר.

אנו מאמינים כי האדם החולה נמצא במרכז, אנו מתעמקים במחלה ממנה הוא סובל מתוך ידע עמוק בטיפול בה וכיצד ניתן לטפל בה בצורה המיטבית תוך כדי מאמץ עילאי לבצע זאת תוך כדי שמירה על איכות חייו ובשילוב צורות טיפול נוספות כגון כימותרפיה, קרינה או טיפולים ביולוגיים לפני הניתוח, במהלכו ולאחריו.

אנו מלווים את האנשים בהם אנו מטפלים לאורך שנים תוך הקשבה סיוע וליווי צמוד בתהליכי ההחלמה והמעקב לאחריה. היכולת שלנו לעבוד כצוות מגובש נותנת יתרון משמעותי בהכנה לניתוח, בזמן הניתוח ובמעקב והטיפול לאחריו. הניתוח המורכב, מתבצע תמיד על ידי שני מנתחים בכירים מהמובילים בתחומם. המעקב הצמוד מתבצע על ידי המנתח ועל ידי חברי הקבוצה, כולם בעלי ניסיון אדיר בטיפול בחולים לאחר ניתוחים מורכבים.

אנו מביאים אתנו לא רק מצוינות טכנית בחדר הניתוח, אלא גם את המבט הכולל על החולה כאדם והמשפחה הסובבת אותו. ניסיוננו רב השנים כקבוצה בתל השומר בה יישמנו ואנו מיישמים את החזון, מעמידה אותנו כקבוצת מנתחים ייחודית בתחום הכירורגיה הכללית והאונקולוגית בישראל ובעולם הרחב.

להזמנת תור ולהתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם